• امروز : دوشنبه - ۲۷ فروردین - ۱۴۰۳

مدیران نسبت به پرونده‌های تشکیل شده بی‌تفاوت نباشند

  • کد خبر : 41407
  • 29 بهمن 1402 - 11:26
مدیران نسبت به پرونده‌های تشکیل شده بی‌تفاوت نباشند
رئیس کل دادگستری آذربایجان غربی گفت: مدیران مسائل قضایی را به موقع پیگیری کنند و پرونده‌هایی که له و یا علیه مجموعه‌های دولتی و اجرایی تشکیل می‌شود بی تفاوت و بی توجه نباشند چرا که این بی توجهی موجب خسارات به بیت المال می‌شود.

به گزارش ارومیا نوین، ناصر عتباتی در جلسه نشست آذربایجان غربی در مسیر پیشرفت و آبادانی که در سالن شهید سلیمانی استاندار برگزار شد بیان کرد: هماهنگی خیلی خوبی بین مجموعه مدیران قضایی و اجرایی استان ایجاد شده و همه پای کار هستند و باید قدر این فرصت طلایی که برای خدمت گذاری به مردم عزیز استان فراهم شده دانست.

عتباتی ادامه داد: موقعیت‌های بسیار ارزشمندی در استان و سطح ملی ایجاد شده و فرصت مغتنمی برای خدمت مدیران ایجاد شده است و همانطور که قبلاً هم تاکید شده باید در کنار مدیران پاکدست، شجاع و پرکار، خصوصاً در این شرایط کمبود‌ها و تنگنا‌ها که دشمنان ما ایجاد نموده اند بود.

وی افزود: ظرفیت‌های خوبی در شورای دستگاه‌های نظارتی و شورای حفظ حقوق بیت المال و مجموعه‌های صیانت از حقوق عامه، کمیته حمایت قضایی از سرمایه گذاری استان با همراهی مدیران اجرایی و قضایی ایجاد شده است که باید از این ظرفیت‌ها جهت توسعه استان بهره برد.

عتباتی خطاب به حاضران و مدیران استان اظهار کرد: مدیران مسائل قضایی را به موقع پیگیری کنند و پرونده‌هایی که له و یا علیه مجموعه‌های دولتی و اجرایی تشکیل می‌شود بی‌تفاوت و بی‌توجه نباشند چرا که این بی‌توجهی موجب خسارات به بیت‌المال می‌شود.

رئیس کل دادگستری استان آذربایجان غربی ادامه داد: مدیران با مجموعه‌های بازرسی، حقوقی و مجموعه‌هایی که به امور نظارت می‌کنند جلسه داشته و از آموزش غافل نشوند چراکه این امر از باب پیشگیری و مراقبت خیلی مهم است.

وی ادامه داد: ظرفیت دستگاه قضایی و ظرفیت شورای دستگاه‌های نظارتی به منظور حمایت از مدیرانی که با درک صحیح از شرایط میدانی و واقعیت‌های موجود تلاش می‌کنند حمایت و کمک می‌کند و کم‌ترین میزان تشکیل پرونده‌های کیفری طی دو سال گذشته شاهد این امر است.

بازسازی مناطق آسیب دیده از زلزله خوی در دستور کار قرار دارد
مشاهده

رئیس کل دادگستری استان آذربایجان غربی خطاب به مجموعه‌های نیز بیان کرد: از مجموعه‌های نظارتی درخواست و انتظار داریم که مدیران پاکدست را حفظ کنند و اگر خطایی و خلاء‌ای وجود دارد و خدای نکرده سوء جریانی در حال شروع شدن است در ابتدا امر با استفاده از ظرفیت‌های موجود از آن جلوگیری کنیم، زیرا هنر ما پیشگیری و اقدامات بازدارنده است.

عتباتی در پایان تاکید کرد: استان آذربایجان غربی می‌تواند به عنوان یکی از استان‌های پیشرو در حوزه سلامت اداری مطرح باشد این با خدمت صادقانه امکانپذیر است و ما باید قدردان این فرصت خدمتی باشیم که در نظام ارزشمند و در این شرایط خاص هر کدام در یک سنگر برای جلب رضایتمندی مردم انجام وظیفه می‌کنیم.

انتهای پیام/.

لینک کوتاه : https://urmianovin.ir/?p=41407